-


Czeka cię wymiana silnika?

Zregeneruj silnik nie wykonując wymiany, oszczędź nawet 3000 zł ...Czy zaobserwowałeś u siebie branie oleju, dymienie z rury wydechowej, zwiększone zużycie paliwa, głośniejszą i nierówną pracę silnika?

Zużyty silnik jest uciążliwy: nieprzyjemny zapach, hałaśliwość, dymienie z rury wydechowej, zwiększone spalanie paliwa. Co więcej, W skrajnych przypadkach taki silnik może ulec awarii - co skutkuje przykrym unieruchomieniem pojazdu.

Aby tego uniknąć wiele osób rozważa wymianę silnika.

Plusem tego rozwiązania jest najczęściej mniejszy koszt w porównaniu do remontu, minusem brak gwarancji, że silnik nie okaże się być w podobnym stanie jak nasza jednostka napędowa, który wymaga remontu.

Nierzadko używane silniki stoją kilka/kilkanaście miesięcy bez uruchamiania, co powoduje stopniową korozję ich wewnętrznych mechanizmów.Zdj. Kupno używanego silnika to najczęściej loteria, często okazuje się że silnik jest w podobnym stanie jak nasza dotychczasowa jednostka napędowa.

Jaki jest więc koszt wymiany silnika ?
Na takie pytanie należy z pewnością odpowiedzieć: „to zależy”. Zależy od konkretnego modelu pojazdu, silnika, ceny usługi wymiany. Jednak dla zobrazowania kosztu, podamy go w sposób bardzo orientacyjny na przykładzie silnika na przykładzie Forda Focusa z silnikiem diesla 1.8.

 1. Silnik używany: 1500-2000 zł;
 2. Usługa wymiany silnika: 500-1000 zł;
 3. Nowy rozrząd: pasek + napinacz + rolka: około 200 zł;
 4. Olej silnikowy + filtr oleju: około 150 zł;
 5. Filtr powietrza: około 40 zł;
 6. Filtr paliwa: około 40 zł;
 7. Płyn chłodzący: około 50 zł;
 8. Świece: około 120 zł;
ŁĄCZNIE: 2600-3600 zł

WARTO POSZUKAĆ TAŃSZYCH ALTERNATYWNYCH ROZWIĄZAŃ


Istnieją preparaty, które w przypadku umiarkowanego zużycia silnika potrafią przywrócić jego nominalne parametry i sprawność.


Ceramizery® – to innowacyjne środki stosowane do oleju silnika, które pod wpływem wysokiej temperatury łączą się z mikrocząsteczkami metalu pływającymi w oleju i narostowo odbudowują - regenerują zużyty silnik.


Kiedy zastosujesz Ceramizer: (KORZYŚCI)

 • Zregenerujesz silnik;
 • Zmniejszysz branie oleju (zredukujesz dymienie z wydechu);
 • Wyrównasz ciśnienia sprężania we wszystkich cylindrach;
 • Zmniejszysz zużycia paliwa od 3 do 15 procent;
 • Zabezpieczysz silnik przed zużyciem;
 • Unikniesz kosztownego remontu silnika.FAKTY

 1. Produkt istnieje na rynku 9 lat.
 2. Ponad 500 opinii.
 3. Badania przemysłowe i kilkanaście testów.
 4. Tylko 4 gramy - nie jest zagęszczaczem oleju i nie wpływa na jego parametry.

" Zastosowałem Ceramizer do silnika Pontiac Trans Sport ( 2,3L) i po przejechaniu pierwszego 1000 km było widać diametralną różnice np: silnik zaczął ciszej pracować, spalanie spadło z 10-11L na trasie do nawet 8L. TEN PREPARAT URATOWAŁ MI PRZEDEWSZYSTKIM ŻYCIE BO UCHRONIŁ MNIE PRZED KOSZTOWNYM REMONTEM SILNIKA (zaoszczędziłem jakieś 6000 zł)."

"Z wykształcenia jestem mechanikiem samochodowym i muszę przyznać ,że bardzo sceptycznie i z dużą nieufnością podchodze do wszelkich "cudownych" preparatów odmładzajacych mechanizmy w samochodach. Codziennie wysłuchuję opinii klientów ,którzy stosowali róznego rodzaju specyfiki i....nic. samochody jak kopciły,tak kopcą , skrzynie biegów wyły i wyją.

Do zastosowania ceramizera namówił mnie kolega ,tez mechanik ,który zastosował preparat w swoim wiekowym poldku, pomyślałem a co tam , nie są to duże pieniądze, więc spróbuje. Przez dwa miesiące bacznie obserwowałem prace silnika. Oto moje spostrzeżenia: Nagle silnik zaczął cichnąć co wywołało u mnie nawet pewien niepokój (na szcęście nie uzasadniony). Z przyjemnoscią stwierdzam ,że stan oleju nie zmniejsza się. Może nie bardzo duże ale zauwazalne zmniejszenie zuzycia paliwa. Bardzo istotne przy szalejących cenach paliw. Silnik własciwie przestał dymić, przedtem trochę kopcił. Musze przyznać, że ceramizer spełnił swoje zadanie. " —Waldemar Borowski

Testy

Wiele testów potwierdziło skuteczność Ceramizerów.

Najbardziej spektakularnym testem była jazda bez oleju.

Zobacz test jazdy bez oleju w silniku:


Ciśnienia sprężania:

Im wyższe ciśnienia, tym stan silnika jest lepszy.
Wyniki pomiarów ciśnienia sprężania przed i po zastosowaniu Ceramizerów:

Honda Civic 1995 rok 1.5


Toyota Avensis 2001 rok 2.0


Jakie są minusy Ceramizera?

Zanim zastosujesz Ceramizer poznaj także minusy tego rozwiązania. Po dodaniu preparatu do oleju przez pierwsze 1500 kilometrów nie powinieneś jeździć dynamiczne i przekraczać 2500 obr/min.

Warto również wiedzieć, że choć Ceramizer jest skuteczny w przypadku naturalnego zużycia to nie zadziała w przypadku uszkodzenia mechanizmu (np. pęknięty pierścień tłokowy, ukruszony ząb skrzyni biegów). W takich przypadkach nieodzowna jest interwencja mechanika.


Oszczędź nawet 3000 zł

Zakup Ceramizera to wydatek 66 zł co przy całkowitym koszcie wymiany silnika jest ponad 30-to krotnie mniejszą kwotą. Dlatego warto spróbować uniknąć kosztownej wymiany i oszczędzić nawet 3000 zł.


"Testowałem od 1988r różne dodatki, specyfiki, ale z czymś takim jak ceramizer spotkałem się rok temu i jestem pełen podziwu to naprawdę działa i za niewielkie pieniądze można zregenerować silnik i to naprawdę zregenerować. Pozostało mi tylko pogratulować i podziękować producentowi za tak trafiony produkt jakim jest ceramizer bo sam z niego też korzystam i jestem bardzo zadowolony po tylu latach jest coś co naprawdę regeneruje i wydłuża przebiegi silnika.!"
—KUBA_350 z allegro.

Kliknij i dowiedz się więcej o Ceramizerach

 

-